Jdi na obsah Jdi na menu

Podrobné informace o ošetření

 

Radiofrekvence product-none-dnax-100910-kkqc_thumb.jpg

Bipolární radiofrekvenční rejuvenace je nejnovější a nejvyšší standard technologie založená na neinvazivní eliminaci symptomů stárnutí pleti a modelace těla. Během ošetření se kolagen zahřívá při teplotě 45ºC - 60ºC, začíná měnit svoji strukturu a smršťuje se. Termální změny nastartují tvorbu nových kolagenových vláken a pleť se začne obnovovat a eliminovat vrásky.

Mesoterapie

Technika, kdy za použití mesopera, které obsahuje 24 nebo 36 microjehliček, se šetrně naruší vrchní vrstva pokožky mikroskopickými vpichy a díky tomu vznikají zcela nové tkáňové struktury ve formě kolagenových a elastinových vláken. Mikrokanálky v pleti výrazně umožní průnik aktivních látek kosmetických přípravků. Na zapracování se využívají speciálně upravená séra. Velmi účinné je zapracování 3,5% kyseliny hyaluronové, která v pokožce na sebe naváže vodu a vypíná ji zevnitř. Dochází k hloubkové hydrataci a zlepšení stavu mimických vrásek. Ošetření je vhodné opakovat po 21 dnech v celkovém počtu 4-6 aplikací.

Galvanická žehlička

Galvanický proud ovlivňuje tok sodíkových a draslíkových ionů v kůži. Ty mají bezprostřední vliv na svalovou a nervovou činnost. Galvanický proud příznivě ovlivňuje relaxaci mimických svalů. V kombinaci s vybranými séry se dosáhne lepšího účinku než při prosté aplikaci sér. Za pomoci galvaniky se dosáhne i při čištění pleti lepších výsledků, dosáhne se lepšímu rozvolnění nekompaktní rohové vrstvy, komedonů a uvolnění ložisek mazu. Při hydrataci pokožky se dosáhne až 10x vyšší úrovně hydratace v porovnání s prostou aplikací přípravků bez galvanického proudu.

ezinjektor.png

EZ injektor

se používá s posilovači pokožky k hydrataci, doplnění a omlazení pokožky. EZ injektor je určen k použití mezoterapie na obličeji, hrudníku a rukou. Injekce posilovačů kůže a mezokoktejlů může pomoci při obnově, hydrataci a napnutí uvolněné pokožky. Mezoterapie může také zesvětlit pigmentovou pokožku a vypnout vrásky v obličeji i na hrudi a krku. Za pomoci EZ injektoru mohou být přípravky injektovány do jednoho místa nebo větších oblastí.

 

Gel laky - přírodní gelové nehty

Přírodní metoda gelových nehtů
Nabízíme gel laky. Řada žen si pořizuje umělé nehty proto, že na nich vydrží lak dlouho a ruce vypadají neustále upraveně. Pokud ale chcete nechat vyniknout krásu svých přirozených nehtů a nemáte čas je neustále přelakovávat, potěší vás gel-laky. 
Gel lak je nóvum, za kterým se skrývá  dekorativní úprava přírodních nehtů se snadnou aplikací, jednoduchým odstraňováním a  několikatýdenní  trvanlivost bez narušení nehtové ploténky.
 Ošetření Gel lakem obsahuje:manikura.jpg
* zapravení nehtové kůžičky s použitím změkčovače
* úprava tvaru nehtů podle přání klientky
* nanesení přípravku pro dokonalé odmaštění
* base coat, 2x barevny gel lak, top coat, každá vrstva se vytvrdí v led lampě.
* ošetření olejíčkem 
 
 
 
 

 

 

 

Manikúra Cuccio Naturalé Paradiso

 Tento servis je určen pro ty nejnáročnější. Vytvoříme pro svého klienta ten nejlepší relaxační prožitek včetně komplexní péče obsahující osvěžující spa esence, uklidňující regenerační lázeň, peeling pomocí mořské sole, pleťovou masku, anti-oxidační ošetření, revitalizaci a hydrataci. 

Lash lifting

 Převratný profesionální systém úpravy

SonoClean ultrazvuková digitální špachtle

 Výsledky které vás překvapí...

Medová masáž

Medová masáž -  návrat ztracené energie a celkové vitality

Využití Beta Peelu při ošetření akné

 Pokud nic nepomáhá v boji proti akné, zkuste ovocné kyseliny pro citlivou pleť - BETA PEEL pravidelná péče vám pomůže

Portrét

Přihlášení

Registrace | Zapomenuté heslo

Poslední fotografie

messenger


Mail list


Archiv

Kalendář
říjen
2021
Po Út St Čt So Ne
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Kontakt

Alžběta Marinov - kosmetika, permanentní make up,mani

Provozovna
AM studio
Drlíčov 145
397 01 Písek

Provozní doba:
dle objednávek

Těšíme se na vaši návštěvu

+420 739 356 087

alzbeta@amstudio1.cz

Statistiky

Online: 5
Celkem: 153599
Měsíc: 5819
Den: 248